AIZSARGĀ KOKA FASĀDI LĪDZ PAT 16 GADIEM!

Pašattīrošā tehnoloģija - Stay Clean

Viens no iemesliem, kuru dēļ krāsotas koka virsmas noveco un zaudē sākotnējo krāsas toni, ir pie virsmas pielipušas netīrumu daļiņas, kas lielā daudzumā atrodas gaisā. Piesārņojums un mikroorganismu attīstība, organiskajām vielām nostiprinoties uz virsmas, būtiski samazina krāsas aizsargspējas. Tieši tādēļ krāsotās virsmas regulāri jātīra, un tas ir visai darbietilpīgs process. 

Tehnoloģija Stay Clean ļauj ievērojami samazināt koka fasādes tīrīšanas nepieciešamību, un līdz ar to palīdz saglabāt virsmas kvalitāti līdz pat 16 gadiem ilgi

Kā darbojas Stay Clean?

Pašattīrīšanās efekts balstās uz to, ka pievienotā koloīdā silīcija dioksīda daļiņu hidrofilo īpašību dēļ uz krāsotās virsmas nokļuvušais ūdens viegli iekļūst starp piesārņojumu un krāsas kārtu un sāk atmiekšķēt uz tās esošos netīrumus. Pēc tam atmiekšķētie netīrumi bez grūtībām tiek noskaloti, piemēram, lietus laikā. Aktīvās vielas, kas veicina hidrofilo īpašību rašanos, lielākoties atrodas krāsas virskārtā, un dziļāku koksnes samirkšanu traucē citas krāsas īpašības, tāpēc koka virsma iegūst drošu aizsardzību.

Tādējādi tehnoloģija Stay Clean pagarina krāsas kalpošanas laiku un būtiski samazina krāsotās virsmas kopšanai nepieciešamo darbu apjomu.

Stay Clean tehnoloģija darbībā:

Pinotex piedāvā divus jaunus, uz ūdens bāzes veidotus produktus ar pašattīrīšanās tehnoloģiju Stay Clean:

Līdztekus pašattīrīšanās spējai šos produktus raksturo:

  • lieliska izturība pret plaisāšanu un atlupšanu

  • ļoti laba sasaistīšanās ar pamatvirsmu

  • stabils spīdums un toņa noturība, kas nodrošina to ilgizturību skarbajos ziemeļa klimata apstākļos – attiecīgi līdz 12 un 16 gadiem

  • produkti satur vielas, kas paredzētas aizsardzībai pret pelējuma veidošanos

  • un tie ir tonējami plašā toņu gammā.

Lai iegūtu ilglaicīgu izturību un vislabākos rezultātus, ieteicams abus produktus izmantot kopā ar gruntēšanas līdzekli: attiecīgi ar Pinotex Wood Primer vai Pinotex Wood Paint Primer.

Pinotex - viss, kas vajadzīgs koksnei!

Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...