PAR MUMS

 

Koncerna AkzoNobel zīmola Pinotex produkti aizsargā koka virsmas jau gandrīz 60 gadus, un pēdējos 30 gadus – arī Latvijā. 

Vairākas desmitgades zīmols Pinotex ir kļuvis par sinonīmu koksnes aizsardzībai. Šajā laikā uzņēmuma produktu klāstu ir papildinājusi vesela virkne novatorisku un vidi saudzējošu izstrādājumu, kas spēj vēl efektīvāk ilglaicīgi aizsargāt koka virsmas. Koncerns AkzoNobel piešķir īpašu nozīmi koksnes aizsardzībai, izstrādājot pirmām kārtām produktus uz ūdens bāzes, kam paredzama liela nākotne, jo tajos esošie gaistošie komponenti galvenokārt sastāv no ūdens.

Meklējot vajadzīgo produktu starp apdares materiāliem būvmateriālu veikalā, dažkārt var zust pacietība, pirms tiek atrasta piemērotā prece. Pinotex piedāvā trīs kategoriju produktus: puscaurspīdīgai jeb lazūras ārējai apdarei, necaurspīdīgai ārējai apdarei un koksnes eļļas.

Vislabākā izturības pakāpe iegūstama, izmantojot pareizu plānošanu un sistēmas risinājumu. Pinotex piedāvā sistēmas risinājumus un produktus no koksnes virsmas sagatavošanas (tīrīšana, piesūcināšana, gruntēšana) līdz pat beigu apdarei.

Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...