JAUNAS RECEPTŪRAS PRODUKTS - “PINOTEX ULTRA LASUR”

Jaunas receptūras “Pinotex Ultra Lasur”
Ikviens gādīgs mājas īpašnieks vēlas, lai mājas vai vasarnīcas ārsienu koka apšuvums būtu iespējami labi pasargāts pret skarbu laika apstākļu iedarbību. Lietus, sniegs, ledains vējš vai dedzinoša saule – koka virsmai jāiztur visdažādākie laikapstākļi, turklāt pēc iespējas ilgāk. Ne mazāk svarīgs ir arī koka virsmas estētiski skaists izskats. Lazūras koksnes aizsarglīdzeklis, kas veido plānu plēvi, krietni efektīvāk akcentē koksnes skaistumu, nekā to varētu paveikt krāsas kārta, kas pilnībā nosedz koksnes tekstūru.

Lazūras koksnes aizsarglīdzeklis "Pinotex Ultra Lasur” ir produkts, kuru raksturo ilgstošas tradīcijas un kurā izpaužas abas iepriekš minētās īpašības – laba izturība pret nelabvēlīgu laikapstākļu iedarbību un apdare, kas ļauj just koksnes tekstūru. Jaunās receptūras produkta sastāvs ir papildināts ar vasku, kas piešķir apstrādātai virsmai vēl labākas hidrofobās un netīrumus atgrūdošas īpašības. “Pinotex Ultra Lasur” ir paredzēts vertikālu koka virsmu apdarei, veicot ārdarbus, piemēram, fasādēm, logiem un durvīm, plankām un norobežojumiem. Produkts ir piemērots jaunas, kā arī iepriekš ar koksnes aizsarglīdzekli apstrādātas virsmas apdarei.

Vaska pievienošana produkta sastāvam
Tādu koksnes bojātājsēņu kā trupe un zilējums attīstībai ir vajadzīga mitra vide. Tāpēc ir svarīgi, lai ūdens, kas nokrišņu laikā nonāk uz fasādes virsmas, varētu pēc iespējas ātrāk notecēt. Produktā “Pinotex Ultra Lasur” esošais vasks padara apstrādāto virsmu hidrofobu, tas ir, piešķir tai ūdeni atgrūdošas īpašības, līdz ar to ēkas fasāde mazāk samirkst un ātrāk nožūst. Pelējuma un ūdensaugu izplatīšanos uz virsmas traucē arī produkta sastāvā esošās aktīvās vielas.

Ilglaicīga aizsardzība
Koksnes aizsarglīdzeklis “Pinotex Ultra Lasur” ir veidots uz hibrīdsaistvielas – alkīdsveķu un lineļļas maisījuma – bāzes. Tāpēc produkts stipri sasaistās ar tīru koksni un veido uz virsmas elastīgu un atmosfērizturīgu segkārtu, kuras ilgizturība sasniedz 8 gadus. Produkta sastāvā esošais UV filtrs un dzelzs oksīda pigmenti palielina segkārtas izturību pret saules starojumu un ilgstoši saglabā krāsas spilgto toni. Izveidojies virsmas pārklājums ļauj just koksnes tekstūru. Produkts ir īpaši labi piemērots ēvelētai koksnei, uz kuras vislabāk atklājas lakojumam līdzīga virsma. Pēc jaunas receptūras ražoto produktu raksturo mazāks GOS jeb gaistošo organisko savienojumu saturs, kā arī tas atstāj mazāku vides pēdas nospiedumu.

Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...