Kāda veida koksne ir vispiemērotākā dārza mēbelēm?

Labākā koksne dārza mēbelēm

Vēlaties uzzināt, kādu koksni izvēlēties dārza mēbelēm? Mūsu pamācība iepazīstinās jūs ar dažādām iespējām.

Kad ir pienācis laiks izvēlēties dārza mēbeles, nekas nevar pārspēt koksnes dabisko skaistumu un siltumu. Tādēļ esam sagatavojuši lielisku pamācību, kā izvēlēties piemērotāko koksni dārza mēbelēm, lai jums atliktu domāt tikai par formu un stilu.

1. koksnes veids: tīkkoks

Ar savu stingro šķiedru un dabiskajām eļļām tīkkoks ir populārākais koksnes veids dārza mēbelēm. Cietkoksne tik ātri nenoveco, tā ir izturīga, tā nemainās un, ja to pareizi kopj, tā pretojas trūdēšanai, kā arī atgrūž ūdeni.

2. koksnes veids: akācija

Koksne, ko bieži vien izmanto laivu izgatavošanai. Tā ir plaši sastopama visā pasaulē. Arī akācija ir cietkoksne; tā ir izturīgs un videi draudzīgs materiāls dārza mēbelēm. Akācijas koksnes šķiedras blīvēšana ar tīkkoka eļļu aizsargās koksnes izteiksmīgo krāsu un bagātinās tās šķiedru un toņu iespaidīgās variācijas, kas padara šo koksni ļoti iecienītu un izceļ no tās gatavotos priekšmetus.

3. koksnes veids: ciedrs

Būdams dabiski noturīgs pret insektiem un puvi, ciedrs ir iekļauts mīkstas koksnes kategorijā. Koksne ir viegla, kas ir ideāli, ja pārvietosiet mēbeles dārzā sezonu starplaikā vai novietosiet tās glabāšanai. Nodilums tikai piešķirs raksturu, bet ikgadēja koksnes tīrīšana ilgāk saglabās labu koksnes izskatu. Ja vēlaties dārzu papildināt ar krāsas akcentu, ciedra koksni ir arī viegli krāsot un beicēt salīdzinājumā ar citiem koksnes veidiem

Kad esat izvēlējušies savam dārzam piemērotāko koksnes veidu, varat sākt domāt par savām vēlmēm atbilstošu stilu, formu un izmēru.

Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...