KOKA TERASES UZTURĒŠANA UN APKOPE

Problēmu novēršana: terases apkope

Vai raizējaties par koka terasi, kas apsūno, vai puves rašanos uz tās? Iepazīstieties ar padomiem, lai saglabātu terasi labākajā stāvoklī. 

Labas kvalitātes terase var radīt sajūtu, ka jūsu rīcībā ir vēl viena telpa vasarai. Taču terase ir jākopj un jāuztur pēc iespējas labākā stāvoklī. Šajā aprakstā atradīsiet risinājumus biežāk sastopamām problēmām.

Kā nepieļaut seguma satrunēšanu?

Nonākot saskarē ar mitrumu, koksne sāk pūt. Jauns, neapstrādāts segums jāapstrādā ar koksnes aizsarglīdzekli, piemēram, Pinotex Base un pēc tam jāpārklāj ar krāsu vai eļļu, kas uzlabos un aizsargās koksnes dabisko skaistumu. Dabiskās eļļas koksnē ar laiku izzūd, tādēļ Pinotex  eļļas lietošana bagātinās koksni un uzlabos tās dabisko krāsu.

Kā apturēt terases dēļu nolietošanos?

Neapstrādāti dēļi saules ietekmē pakāpeniski paliks pelēki blāvi. Kad pirmo reizi klājat segumu, varat ierobežot šo ietekmi, lietojot aizsargājošas eļļas un krāsas.

Kā izveidot neslīdošu segumu?

Viena no biežākajām sūdzībām ir par segumu, kas kļūst slidens, ja netiek kopts, it īpaši mitros laika apstākļos. Lai to nepieļautu, regulāri mazgājiet terasi ar ūdens strūklu, lai nepieļautu sūnu, pelējuma vai sēnīšu veidošanos.

Kā novērst sūnu augšanu uz seguma?

Lai izvairītos no sūnu parādīšanās, vispirms nepieciešama regulāra seguma kopšana. Uzturot segumu tīru, tas tiks atsvaidzināts un uz tā neaugs sūnas. To var darīt regulāri, noberžot segumu ar cietu saru slotu, kā arī attīrot virsmu un nomazgājot to ar ūdens strūklu. Eļļa Pinotex Solar Terrace & Wood Oil satur aktīvās vielas, kas nepieļauj sūnu, aļģu un sēnīšu rašanos.

Vai nepieciešama papildinformācija?

Sameklējiet darbam piemērotākos produktus savas terases uzturēšanai.

Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…