KRĀSAS TOŅA IZVĒLE KOKSNES AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻIEM

Vai vēlaties atsvaidzināt savas koka mājas izskatu, bet neprotat izvēlēties piemērotu krāsas toni? Dažreiz mierinājumu sniedz apziņa, ka arī citiem ir šādas  grūtības. Gandrīz trešā daļa koncerna “AkzoNobel” rīkotā pētījuma dalībnieku atzina, ka pareizas toņa kombinācijas izvēle viņiem bija izrādījies tik sarežģīts uzdevums, ka viņi vispār atteicās sākt krāsošanas darbus. Tajā pašā laikā pareizi izraudzīts krāsas tonis spēj darīt brīnumus, piešķirot mājai svaigu un pievilcīgu izskatu, kā arī akcentējot skaistas detaļas. Patiesībā toņa izvēle var nebūt tik grūta un nogurdinoša nodarbe, kā sākumā šķiet. Gluži pretēji, veikalos un mūsu mājas lapā pieejamie toņu un krāsu kombināciju paraugi noteikti ļaus atrast interesantas idejas, ko īstenot dzīvē.

Toņu paraugu stends

Koksnei paredzētās krāsas “Pinotex Wood Paint Extreme”“Pinotex Wood Paint Duo VX+” un “Pinotex Wood Paint Aqua” var tonēt plašā toņu gammā. Idejas piemērotam krāsas tonim atradīsiet būvmateriālu veikalos esošajos “Sadolin” un “Pinotex” toņu paraugu stendos. Izvēloties toņus, pievērsiet uzmanību arī toņa parauga otrai pusei, kur ir sniegti padomi par attiecīgā toņa saskaņošanu ar neitrāliem un saskanīgiem toņiem, kā arī dizaineru ieteikumi par to, ar kādiem toņiem attiecīgu toņu ieteicams kombinēt.

Lazūru toņu stends

“Pinotex” lazūras koksnes aizsarglīdzekļu "Pinotex Extreme Lasur""Pinotex Ultra Lasur" un "Pinotex Classic Lasur" toņu gammu atradīsiet būvmateriālu veikalos novietotajos “Pinotex” krāsu stendos – jau kā nokrāsotus toņu paraugus. Tur ir doti gan gatavie, gan tonējamie koksnes aizsarglīdzekļu toņi, kā arī koksnei paredzēto krāsu toņu izvēle. Šo toņu kolekciju atradīsiet arī toņu kartē “Pinotex Colour Collection”, ko var paņemt līdzi, aizejot no veikala, lai mājās mierīgi varētu pārdomāt izvēli. Attiecībā uz lazūras pārklājumu jāatceras, ka veikalā izliktais paraugs var mazliet atšķirties no galarezultāta atkarībā no uzklāto kārtu skaita, izraudzītā produkta spīduma pakāpes, kā arī pamatvirsmas koksnes tekstūras. Tāpat noteikti jāņem vērā atšķirība starp dabisko un mākslīgo apgaismojumu.

Gatavie toņi
Līdztekus tonējamiem krāsas toņiem tiek piedāvāti arī “Pinotex” lazūras koksnes aizsarglīdzekļu "Pinotex Extreme Lasur", "Pinotex Ultra Lasur""Pinotex Classic Lasur" un "Pinotex Fence Lasur" gatavie toņi. Gatavo toņu skaits atšķiras dažādiem produktiem, kas aptver vairumu populārāko lazūras krāsu. Ja ir vēlēšanās, gatavo toni var padarīt gaišāku, pievienojot 30% bezkrāsainā produkta. Lietojot lazūras krāsas, katra nākamā kārta padara galarezultātu tumšāku un spīdīgāku.

Novēlam jums drosmīgus eksperimentus!

Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...