PIECI VEIDI KOKA FASĀDES APDAREI

Izmantojiet atšķirīgu piegājienu koka fasādes krāsošanai

Koka apšuvums veido mājas ārējo izskatu dabisku un patīkamu, taču tam ir arī praktiska nozīme. Koksne palīdz aizsargāt mājokli un, tā kā apstākļi dažreiz mēdz būt visai skarbi, ir svarīgi pievienot papildu aizsargslāni. Šeit ir aprakstīti pieci vienkārši veidi, ka padarīt skaistāku jūsu mājokļa ārējo apdari un panākt, ka tas kalpo tikpat ilgi, cik jūsu mājoklis.

Klasiskas kombinācijas

Nekur citur mājas ārējā apdare nav tāda kā Skandināvijā. Tumši sarkans koka apšuvums, kas izceļ koksnes šķiedras, apvienojumā ar koksnes aizsardzību ļauj acumirklī atpazīt balto logu un durvju apdari. Pārveidojiet savu koka mājokli, lietojot Pinotex produktu klāstu.

Spilgti un izteiksmīgi

Nekas neatdzīvina mājas ārējo koka apšuvumu tā, kā izteiksmīgas krāsu svītras uz balta fona. Šis svaigais izskats acumirklī rada liedaga, prieka un bezrūpības sajūtu.

Noderīgs padoms: tas var būt arī lielisks paņēmiens, kā nokrāsot sava dārza nojumi vai šķūnīti.

Smalki kontrasti

Koka mājas ārējās apdares krāsošanā ne vienmēr ir jāizmanto izteiksmīgas pamatkrāsas. Izmēģiniet maigus pasteļtoņus, kas papildina viens otru un izceļ koksnes dabisko šķiedru, veidojot izsmalcinātu stilu, kas labi iederēsies jebkurā vietā. Izvēlieties sev tīkamāko toni no Pinotex toņkartes.

Divu toņu paneļi

Kamēr izteikta kontrasta krāsas rada enerģijas sajūtu, apvienojot vienas krāsas dažādus toņus vai izmantojot līdzvērtīgas neitrālas krāsas, tiek panākts nomierinošs efekts. Mēģiniet uzklāt uz viena atsevišķa paneļa citu toni vai pat lietojiet pakāpeniski mainīgu paneļa krāsu gammas stilu.

Dabisks skaistums

Dažreiz labākais veids, kā aizsargāt koksni, ir izcelt paša materiāla dabisko toni un krāsu. Ja jūsu mājas koka apšuvumam ir pievilcīga krāsa un koka šķiedras, izmantojiet kādu no puscaurspīdīgajiem jeb lazūras Pinotex koksnes aizsarglīdzekļiem, lai panāktu iespējami labāko rezultātu. 

Savlaicīga plānošana

Kā jau visiem koka izstrādājumiem sagatavošanās ir būtisks posms dabiska izskata nodrošināšanai. Neatkarīgi no tā, kādu apdari vai krāsu izvēlaties, izmantojiet sistemātisku pieeju un izlasiet produktam pievienoto dokumentāciju, lai rezultāts būtu ne tikai vizuāli baudāms, bet arī kalpotu ilgstoši.

Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...