SĪKDATNES

INFORMĀCIJA PAR SĪKDATŅU IZMANTOŠANU

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai jūs atšķirtu no citiem vietnes lietotājiem. Tas mums palīdz jums sniegt labu pieredzi vietnes pārlūkošanā, kā arī uzlabot vietni. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatne ir neliela burtu un ciparu datne, kas tiek saglabāta jūsu pārlūkprogrammā vai jūsu datora cietajā diskā, ja jūs tam piekrītat. Sīkdatnes satur informāciju, kas tiek pārsūtīta uz jūsu datora cieto disku.

Mēs izmantojam šādas sīkdatnes:

Stingri nepieciešamās sīkdatnes. Tās ir sīkdatnes, kas nepieciešamas mūsu tīmekļa vietnes darbībai. Tās ietver, piemēram, sīkdatnes, kas ļauj ieiet mūsu tīmekļa vietnes drošos informācijas apgabalos, lietojot iepirkumu grozu vai izmantojot e-rēķinu pakalpojumu.

Analītiskās/izpildes sīkdatnes. Tās ļauj atpazīt un saskaitīt apmeklētājus un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu tīmekļa vietnē izmantošanas laikā. Tas mums palīdz uzlabot tīmekļa vietnes darbības veidu, piemēram, nodrošinot, ka lietotāji viegli atrod meklēto.

Funkcionalitātes sīkdatnes. Tās izmanto lietotāja atpazīšanai, atgriežoties mūsu tīmekļa vietnē. Tas mums ļauj personalizēt saturu speciāli jums, sveikt jūs pēc vārda un atcerēties jūsu izvēles (piemēram, izvēlēto valodu vai reģionu).

Mērķauditorijas atlases sīkdatnes. Šīs sīkdatnes reģistrē jūsu apmeklējumu mūsu tīmekļa vietnē, apmeklētās lapas un saites, kurām sekojāt. Šī informācija tiks izmantota, lai mūsu tīmekļa vietni un tajā parādītās reklāmas padarītu vairāk atbilstošas jūsu interesēm. Šajā nolūkā mēs varam arī koplietot šo informāciju ar trešajām pusēm.

Jūs varat atrast vairāk informācijas par atsevišķām mūsu izmantotajām sīkdatnēm un mērķiem, kuriem tās tiek lietotas, zemāk dotajā tabulā.

_utma * Google Analytics * Izmanto, lai atšķirtu lietotājus un sesijas. Sīkdatne tiek izveidota JavaScript bibliotēkas izpildes laikā un nav esošu _utma sīkdatņu. Sīkdatne tiek atjaunināta katru reizi, kad dati tiek nosūtīti

_utmb * Google Analytics * Izmanto, lai noteiktu jaunas sesijas/apmeklējumus. Sīkdatne tiek izveidota JavaScript bibliotēkas izpildes laikā un nav esošu _utmb sīkdatņu. Sīkdatne tiek atjaunināta katru reizi, kad dati tiek nosūtīti

_utmc * Google Analytics * Neizmanto ga.js. Iestatīta savstarpējai izmantojamībai ar urchin.js. Vēsturiski šī sīkdatne darbojas kopā ar _utmb sīkdatni, lai noteiktu, vai lietotājs ir jaunā sesijā/apmeklējumā.

__utmz * Google Analytics * Saglabā datplūsmas avotu vai kampaņu, kas paskaidro, kā lietotājs ir sasniedzis vietni. Sīkdatne tiek izveidota JavaScript bibliotēkas izpildes laikā un tiek atjaunināta katru reizi, kad dati tiek nosūtīti

__utmv * Google Analytics * Izmanto, lai saglabātu apmeklētāja līmenim pielāgotus mainīgo datus. Šī sīkdatne tiek izveidota, kad izstrādātājs izmanto _setCustomVar metodi ar apmeklētāja līmenim pielāgotu mainīgo. Šī sīkdatne tiek lietota arī novecojušai _setVar metodei. Sīkdatne tiek atjaunināta katru reizi, kad dati tiek nosūtīti

ziņojums * Facebook * Šī sīkdatne tiek izmantota, lai noteiktu, vai lietotājs ir vai nav reģistrējies. Tā satur marķieri, ko var izmantot, apstiprinot lietotāja stāvokli.

akzo-sadolin * Website * Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu lietotāju datnes Scrapbook stāvokli pēc darba.

cc_cookie_accept * Cookie Acceptance * Šī sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu stāvokli, ja lietotājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai.

Jāņem vērā, ka trešās personas (tai skaitā, piemēram, reklāmas tīkli un tādi ārējo pakalpojumu sniedzēji kā tīmekļa datplūsmas analīzes pakalpojumu sniedzēji) arī var izmantot sīkdatnes, pār kurām mums nav nekādas kontroles. Šīs sīkdatnes, visticamāk, ir analītiskās/izpildes sīkdatnes vai mērķauditorijas atlases sīkdatnes.

Jūs bloķējat sīkdatnes, aktivizējot iestatījumu savā pārlūkprogrammā, kas ļauj atteikties no visu vai dažu sīkdatņu iestatīšanas. Tomēr tad, ja pārlūkprogrammā tiek izmantoti iestatījumi, lai bloķētu visas sīkdatnes (tostarp būtiskas sīkdatnes), iespējams, nevarēsiet piekļūt mūsu vietnei pilnībā vai kādai tās daļai.

Izņemot būtiskās sīkdatnes, visām sīkdatnēm darbības laiks beidzas pēc 2 gadiem.

Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...