Pinotex krasa koka fasadem

KRĀSA KOKA FASĀDĒM

Košs un noturīgs tonis ar Pinotex

Ja vēlaties izmantot koka māju krāsošanai necaurspīdīgas segkrāsas, Pinotex piedāvā sekojošus produktus:

  • Pinotex Wood Paint Extreme, ko raksturo Stay Clean īpašības un izturība līdz 16 gadiem
  • Pinotex Wood Paint Aqua ar pusmatētu spīdumu
 

Pirms abu produktu lietošanas uz jaunas koka virsmas, jāizmanto adhēzijas gruntēšanas līdzeklis Pinotex Wood Paint Primer

  • Pinotex Wood Paint Duo VX+ ir lieliska alternatīva uz ūdens bāzes veidota eļļas krāsa "divi vienā", kas galarezultātā dod iespēju ietaupīt laiku un naudu, jo nav nepieciešams izmantot adhēzijas gruntēšanas līdzekli.
 

Kā panākt vislabāko rezultātu?

Vislabākā izturības pakāpe iegūstama, izmantojot pareizu plānošanu un sistēmas risinājumu. Krāsojot vienmēr jāseko, kāda ir koksnes kvalitāte (sausa, attīrīta no putekļiem un bez bojātājsēnēm, tostarp bez zilējuma), gaisa temperatūra un mitrums, tāpat jāizvēlas darbarīki, kas atbilst produktam un darba veidam, uzklājamās kārtas biezumam u.c. faktoriem. Nav noliedzams, ka daudz patīkamāk ir veikt krāsošanu siltā, saulainā laikā, taču šādos apstākļos krāsa nožūst pārāk ātri, un tādējādi var tikt vājināta tās sasaistīšanās ar pamatvirsmu.

Izmantojot pareizus darba paņēmienus un lietojot produktus sistēmā, jūs varēsiet bezrūpīgi priecāties par skaistu koka virsmas apdari līdz pat 16 gadiem.

Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…